Hobilerim - Cemil AYDIN'ın Kişisel Web Sitesi

İçeriğe git

Ana menü:

Hobilerim
Bilgisayar

En büyük hobim bilgisayar. Bilgisayar vazgeçemeyeceğim bir alet olması yanında bir çok işlevi yerine getiren en büyük yardımcımdır.

Fotoğrafçılık

Bir diğer vazgeçemeyeceğim şeyde fotoğraf. Evet fotoğraf çekmek adeta bir tutku benim için bu nedenle hayatım boyunca sayısız fotoğrafa imza attım.

Web Sitesi Tasarlama

Bir diğer uğraşı alanım Web Sitesi Yapımı. Kendi adıma www.cemilaydin.name.tr alan isimli bir Web sitesine sahibim.Tamamen kendi el emeği ve göz nuru ile bu siteyi oluşturdum ve yayınladım. Fırsat buldukça yenilemeye ve güncellemeye çalışıyorum. Ayrıca okulumun sitesinide ben hazırlamaktayım.

Yerli ve Yabancı Dergi Takip Etme

Ortaokul yıllarımdan beri yerli ve yabancı birçok dergiye ulaşmaya çalıştım. Bu zamanla bir hobi haline dönüştü. Aylık ortalama 5-6 dergiyi takip ediyorum. Bunların içinde en önemli yeri Bilgisayar dergileri tutuyor.

Seyahat Etmek

Seyahat etmek gezmek de benim en büyük tutkum. Türkiye'nin bir çok ilini bu vesile ile gezdim. Çok değişik yerler görmek ve oralar hakkında fikir sahibi olmak insan çok şeyler kazandırıyor.

Şiir Yazmak

Bir başka hobimde şiir yazmak.Şiirlerim yerel olarak çeşitli ödüller aldılar ve değişik internet sitelerinde yayınlandılar. Ödül alan şiirlerim "Dimdik Ayaktasın Öğretmenim" ve "Öğretmenim İçin" isimli şiirlerimdir.
 
Copyright @ 2020 By Cemil AYDIN - Bütün Hakları Saklıdır - email: cemilaydin61@gmail.com
Copyright 2020. Her Hakkı Saklıdır. cemilaydin61@gmail.com
İçeriğe dön | Ana menüye dön